Hakkımızda

Kuruluşundan Bugüne Seintro Teknoloji

Ekibimiz ,Gıda işleme makinalarının üretimi ve geliştirilmesi konusunda 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrürebisini Seintro teknoloji markası altında 2017 yılında birleştirmiştir.

Başta kuruyemiş ve kurumeyve sektörünün ihtiyacı olan makine gruplarının üretimine başlamış ve kısa zamanda diğer gıda işleme prosesleri için de ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları ürün gamına eklemiştir.

Üretim kararının verilmesi için gerekli fizibilte çalışmalarından başlayarak, üretim yatırımının gerçekleştirilmesi, üretimin devamlılığı ve üretimin yeni oluşan ihtiyaçlara göre şekillendirilmesi aşamalarında müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Seintro Teknoloji’nin araştırma ve geliştirme departmanı, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin ekonomik ve güvenli şekilde üretilmesi için dünya çapında yapılan çalışmaları sürekli olarak takip etmekte ve bünyesinde de yeni ürün geliştirmek için ürün odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Üretimin kesintisiz sürdürülebilmesinin müşterileri için önemini bilen seintro teknoloji, tüm müşterilerine 7 gün 24 saat dünya çapında servis hizmeti sunmaktadır.

Bunlara ek olarak Seintro Teknoloji müşterilerine gıda güvenliği işyeri güvenliği ithalat ve ihracat konularında destek vermektedir.

Bizimle İletişim Kur